SK – Milí členovia nášho klubu,

s poľutovaním ale aj s nádejou na zvrátenie situácie šíriacej sa pandémie koronavírusu COVID-19, Vám oznamujeme, že odo dňa 13. Marca, 2020 do odvolania zatvárame naše priestory a všetky organizované lekcie a tréningy sú zrušené (na základe nariadenia vlády SR).

Priebežne Vás budme informovať o aktualitách týkajúcich sa našej činnosti a pravidelne Vám budeme ako správni CrossFit tréneri programovať tréningy ušité na domáce podmienky. Takže hýbať sa budeme!

Využime vzniknutý voľný čas na aktivity, na ktoré za normálnych okolností nemáme čas. Možno opäť zistíme aké pekné je sa ísť prejsť alebo prečítať knihu, prípadne objavíte čaro spotenia sa pri obývačkovom “workoute” 🙂

Do skorého videnia CrossFit-eri!

Ďakujeme všetkým za pochopenie a vernosť, tím Good Vibes CrossFit.

 

EN – Dear club members,

based on Slovak government regulation order, we are closing our gym and cancel all lessons from 13th of March, 2020 till indefinitely.

We will inform you about current status and planned gym program + get ready for our home workout programming for you, keep moving!

Use this time for activities which we did not provide for any time, maybe we will again find out how nice can be walking outside or read a book, alternatively you can try how hard you can working out during your living room “wod” 🙂

Thanks for understanding and faith, Good Vibes CrossFit team.