Všetko zlé, je na niečo dobré…

po takmer 3 mesiacoch nútenej pauzy, sme v našej CrossFit-ovej telocvični opäť naplno pre našich klientov. Ponuka lekcií ostáva nezmenená a naďalej u nás nájdete všetko, na čo ste boli doteraz zvyknutí. Dokonca o niečo viac – čas, ktorého bolo posledné týždne o niečo viac sme využili na to, aby sme pre vás zveľadili tréningové priestory a premysleli naše ďalšie fungovanie.

V priebehu najbližších mesiacov sa chystáme na zavedenie možnosti osobnej “tréningovej karty” pre klientov, ktorí budú mať záujem o kvalitnejší monitoring svojich silných aj slabších stránok výkonnosti a pohybu ako takého.

Dôležitou novinkou súvisiacou s predchádzajúcim bodom, bude spolupráca s fyzio-terapeutkou, ktorá v prípade potreby bude vedieť poradiť ohľadom skvalitnenia Vášho pohybu alebo eventuálnych pohybových problémov a malých zranení.

Pre milovníkov olympijskej činky a vzpierania bude zaujímavou informáciou pripravované založenie Vzpieračského oddielu a tým pádom účasť v ligových súťažiach. Celé vzpieračské fungovanie bude zastrešené našou trénerkou a reprezentantkou SR vo vzpieraní – Lenkou.

Naďalej naším cieľom ostáva šíriť osvetu v oblasti komplexného športu prostredníctvom metodológie CrossFit-u, a tým pádom osloviť a motivovať Martinčanov a ľudí z okolia Turca vyskúšať tento spôsob pohybu.

Milí naši klienti, priatelia, ďakujeme, že ste s nami ostali, že ste nás v týchto zvláštnych časoch podporili, a že opäť začnete s nami cvičiť!

O Vaše kredity a permanentky samozrejme neprídete. Máte možnosť predĺženia platnosti alebo expirované členstvá a vstupy venovať v prospech nášho gymu, za čo budeme neskutočne vďační. Vážime si každého jedného človeka a športovca v akomkoľvek veku, ktorý k nám príde. Tvorme spolu lepší kvalitnejší život krok za krokom vždy dobre naladení.

Je len na Vás, ako sa k tomu postavíte….

Progress….not perfection.