Vieš, že by si sa mal/a hýbať… Je to trend, zdraviu prospešné a hlavne majú ľudia v pohybe zo seba lepší pocit (nazvime to psycho-hygiena).

 

Hľadáš niečo čo sa stane novým zmyslom Tvojho života?

Hľadáš miesto, kde sa môžeš porovnať a zasúťažiť si vo férovom prostredí, alebo na druhej strane mať “svoj svet” a užiť si svoju hodinku dňa sám so sebou?

Hľadáš miesto kde spoznáš nových ľudí mnohých chutí?

Hľadáš spestrenie svojho športového vyžitia, ale fitness centrá sú pre Teba moc statické, Spartan race moc komerčný a Sagano-mánia Ťa prešla po tom ako si si pozrel ceny poriadnych bicyklov?

Alebo iba hľadáš niečo,   čo Ti večer ospravedlní “zaslúžené” pivko alebo čokoládu?

 

Máme pre Teba niečo čo napĺňa očakávania ľudí po celom svete minimálne na 100% a to je CrossFit!

Nie, nepotrebuješ si kúpiť špeciálne legíny ani topánky iba preto, že ideš vyskúšať niečo nové.

Nie, nepotrebuješ nahovoriť kamaráta alebo kamarátku aby tam išiel s Tebou.

Nie, nepotrebuješ sa najprv dostať do formy aby si to tu zvládol.

 

Jediné čo potrebuješ je zabudnúť na všetko čo vieš (alebo si myslíš, že vieš o športe a pohybe). Pustiť z hlavy predsudky a očakávania. Zobrať si najpohodlnejšie oblečenie a obuv akú doma nájdeš a prísť na vlastnej koži vyskúšať CrossFit!

Už športuješ? Tak si polož otázku prečo svoje snaženie a pohyb orientovať jednostranným tréningom a zabiť najkrajšie roky svojho života (ktoré každý prežíva práve dnes), keď máš možnosť robiť CrossFit!

A ak sa ešte pravidelne nehýbeš tak neotáľaj aby si si za 10 rokov nevravel, že keby som tak začal skôr alebo nedajbože, aby si si na sklonku života nehovoril, že si nežil naplno.

 

Do skorého videnia na tréningoch pre začínajúcich v Utorky 18:00, Štvrtky 17:00 a Nedele 18:00.

 

S pozdravom trénerský tím Good Vibes CrossFit.